niedziela, 23 grudnia 2012
piątek, 2 listopada 2012
Gomene
Aaaaaa gomene że tu nie zaglądam Q.Q bd coraz rzadziej przez szkołę =.= mojej mamie się ubzdurało że nie mogę na kompa na tygodniu .o. ZUA.I też nie chcę mi się robić dodatków.Więc przepraszam i Say~
sobota, 29 września 2012
niedziela, 23 września 2012
Etto...
Dzisiaj dwudziesty trzeci, wypada się pochwalić że lubię tą liczbę bo Banan mnie nią zaraził *.* Piszę tego posta bo mi się nudzi,po za tym piszę Taion i The Invisible Wall,piszę na FB i na GG i słucham muzyki. Być może bd pisać co miesiąc takiego rodzaju posty xD I w ogóle mam MEGA fazę na uśmiech Kaia *^* Od wczoraj uzbierało mi się 23 jego zdjęć oO dziwne że mi się zapisywać chciało i po tumblrze skakać, no i tak mało zapisałam xD Muszę jeszcze pozapisywać jak mi się będzie chciało, nawet narysowałam uśmiechniętego Kaia chibi Oo przez tą jego piękną mordę nie mogłam spać bo mi wisiała we łbie = = wiem że nikt tego nie czyta ale bd oridżinal i napisze taką notkę xD I na koniec powiem że pozdrawiam Rzodkiewe~, Ona powinna być mi i bananowi wdzięczna że ją wszędzie pozdrawiamy. Wstawię jeszcze uśmiechniętego Kaia xD
Rejta miszcz drugiego planu xD
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















