piątek, 21 września 2012
Ohayo
Ohayo,napiszę krótko,nazywam się Kasia ale możesz mówić mi Kasza.Interesuję się Japonią,anime,mangą,J-Rockiem i grafiką.Na tym blogu znajdziecie różne dodatki zrobione przeze mnie,większość będzie z tematyką anime i mangi.Napiszę też trochę o sobie,moim ulub zespołem jest The GazettE a piosenką "The Invisible Wall".Mam 14 lat,urodziny obchodzę 2 października.Mieszkam w Polsce w województwie podkarpackim w zadupiu o nazwie nowa dęba.Nie lubię szkoły,z resztą jak każdy w moim wieku.Nie lubię też a raczej nienawidzę kej popu.Etto więcej nie chcę mi się pisać,napisałam tylko tego posta ponieważ od czegoś trzeba zacząć,nie miałam ochoty go nawet pisać = = i na koniec powiem że POZDRAWIAM RZODKIEWE! Say...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz